WELLNESS
29 Haziran 2016
ETKİNLİKLER
30 Haziran 2016

HAKKIMIZDA

Kaliteli yaşam biçimi markası XUMA VILLAGE, benimsediği dört ana felsefesi ile birlikte mimari olarak da canlandı, tazelendi… Fiziksel eklentileri dışında, daha doğaya dönük, daha açık, daha net ve hatta daha da rahat ve dingin olarak 21. sezonuna hazır.
Her zaman denize yakındı, şimdi denize gypset ile uzandı.  Zamansız gezgin çingene ruhunu yakalayan  harika bir platforma sahip oldu, ana mekanların birbirine geçtiği daha canlı, ruhlu ama her zaman huzuru bulduğunuz bir mekan kurgusu oluştu.
Doğal bitki örtüsünü koruyup, yeşili sevmek. Doğada olmak. 24 dönümlük bahçesinde, doğaya karşı her zaman saygılı olma duyarlılığını gösterip, doğal malzemeler kullanarak sadeliği ön planda tutar. Prensip olarak, eskilerden yenilik yaratır. Gösterişten öte, samimiyete ve güzel ruh haline önem verir. Medeni şekilde hizmet verme kavramına misafirlerini davet eder.
Gastronomi. Yemek felsefesi. Bilinçli yaşamı benimsemek. Herşey kendini sevmekle başlar. Bulunduğun coğrafyanın en iyi yerel ürünleri ile sağlıklı lezzetler yarat. Bu felsefeyi mutfağına yansıtarak taze ürünler ile hazırlanan gastronomik lezzetler sunar.
Wellness Center. Kendini sevmek, önemsemek. Sağlıklı olmaya ve güzel yaşamaya önem vermek, kendine iyi bakmakla başlar.
Müzik. Dans etmek. Partilemek. Eğlence. Festivalleri takip edip, katılmak. Modern elektronik dans müziği altyapılı kışkırtıcı, kıpır kıpır, dinamik ritmlerle dans etmek.
Bütün bunların tamamı bir yaşam biçimini anlatır. Bu köy, bu yaşam biçimine sahip kişilerin buluşma noktasıdır. Modern sanat festivali ile sanat ve tasarımı, ev sahipliğini yaptığı birçok önemli festival ile müzik ve doğayı buluşturan bu köy Haziran’da kapılarını açıyor.